Reklama

Ryszard Banaszkiewicz z medalami Mistrzostw Polski Weteranów!

12/06/2025 17:34

Od 6 do 8 czerwca w Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział aż 320 zawodników i zawodniczek powyżej 40. roku życia z całego kraju. Uczestnicy rywalizowali w grach pojedynczych i podwójnych w różnych kategoriach wiekowych.

Znakomicie spisał się Ryszard Banaszkiewicz, który podczas turnieju zdobył dwa medale:

- Srebrny medal w grze podwójnej mężczyzn w kategorii M80+, grając w parze z Januszem Malarzem z Tarnobrzega.
- Brązowy medal w grze pojedynczej w kategorii M80–84.

To ogromny sukces i dowód na niesłabnącą sportową formę pana Ryszarda, który od lat reprezentuje swoje miasto na arenie ogólnopolskiej. Jego osiągnięcia są inspiracją i dowodem na to, że pasja do sportu nie zna wieku.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/06/2025 17:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości