Reklama

Rywalizowali wędkarze z wołowskiego koła

02/04/2023 19:46

W niedzielę odbyły się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Koła PZW 25 w Wołowie. Inauguracja sezonu to zawody o Puchar Dyrektora OSiR w Wołowie.

Na zbiórce zameldowało się 21 zawodników. Podczas całych zawodów wiał silny zimny wiatr, który dał w kość wszystkim zawodnikom. Pomimo tego wszyscy dotrwali do końca, a po zakończeniu mogli się ogrzać przy wspólnym pieczeniu kiełbasek.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości