W niedzielę odbyły się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Koła PZW 25 w Wołowie. Inauguracja sezonu to zawody o Puchar Dyrektora OSiR w Wołowie.
Na zbiórce zameldowało się 21 zawodników. Podczas całych zawodów wiał silny zimny wiatr, który dał w kość wszystkim zawodnikom. Pomimo tego wszyscy dotrwali do końca, a po zakończeniu mogli się ogrzać przy wspólnym pieczeniu kiełbasek.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze