Anna Borecka, alpinistka na autostopie[/caption] Anna Borecka, podróżniczka pochodząca z Brzegu Dolnego, przygodę ze wspinaczką rozpoczęła w wieku 21 lat, ale w pewnym momencie przerwał ją tragiczny wypadek. - Wspinaliśmy się razem z mężem. On zginął wspinając się w skałkach pod Jelenią Górą - opowiadała na spotkaniu w bibliotece miejskiej w Brzegu Dolnym.
Więcej w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze