Reklama

Samotnie podróżuje autostopem

22/04/2016 09:58
[caption id="attachment_17395" align="alignleft" width="204"] Anna Borecka, alpinistka na autostopie[/caption] Anna Borecka, podróżniczka pochodząca z Brzegu Dolnego, przygodę ze wspinaczką rozpoczęła w wieku 21 lat, ale w pewnym momencie przerwał ją tragiczny wypadek. - Wspinaliśmy się razem z mężem. On zginął wspinając się w skałkach pod Jelenią Górą - opowiadała na spotkaniu w bibliotece miejskiej w Brzegu Dolnym.             Więcej w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości