Reklama

Seniorzy bawili się na balu [ZDJĘCIA]

20/10/2022 09:25

W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbył się bal seniora.

Dolnobrzescy seniorzy skorzystali z zaproszenia i licznie wzięli udział w balu, który odbył się w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury. Wydarzenie zorganizowano z okazji Dnia Seniora. Emeryci kolejny raz dowiedli, że potrafią świetnie się bawić i lubią spędzać czas w swoim towarzystwie.

Przypomnijmy, że październik to miesiąc, w którym organizowanych jest wiele wydarzeń dedykowanych właśnie najstarszym mieszkańcom. Dni Seniora odbywają się w wielu miastach i gminach. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości