W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbył się bal seniora.
Dolnobrzescy seniorzy skorzystali z zaproszenia i licznie wzięli udział w balu, który odbył się w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury. Wydarzenie zorganizowano z okazji Dnia Seniora. Emeryci kolejny raz dowiedli, że potrafią świetnie się bawić i lubią spędzać czas w swoim towarzystwie.
Przypomnijmy, że październik to miesiąc, w którym organizowanych jest wiele wydarzeń dedykowanych właśnie najstarszym mieszkańcom. Dni Seniora odbywają się w wielu miastach i gminach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze