Reklama

O ruskim placu, karetce i kampusie(video)

25/04/2017 18:27
Radni rady miejskiej w Wołowie zebrali się dziś w sali sesyjnej, gdzie podejmowali decyzje w sprawie zmian w budżecie, m.in dotyczącą kampusu, który miałby powstać na terenie stadionu miejskiego przy ul. Trzebnickiej. Na sesji burmistrz poruszył również temat nowej karetki zakupionej dla szpitala powiatowego w Wołowie. Radny Witold Stankiewicz dopytywał o termin otwarcia ruskiego placu przy ul. Ścinawskiej, który będzie terenem rekreacyjnym dla mieszkańców. Burmistrz powiedział, że inwestycja będzie oddana w połowie maja, obecnie trwają tam ostatnie poprawki, które gmina zgłosiła wykonawcy. [reklama] Więcej o tematach poruszanych na sesji rady miejskiej przeczytacie w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin.u
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości