Mieszkańcy jednego z bloków na ulicy Staromiejskiej w Brzegu Dolnym borykają się z problemem ,,zbieractwa"" jednej z lokatorek. Kobieta znosi do mieszkania i piwnicy stosy śmieci. Jak można pomóc mieszkańcom, którym fetor z pomieszczeń zajmowanych przez sąsiadkę nie pozwala normalnie żyć? Kto powinien się tym zająć? Więcej w czwartkowym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1572982752.mp4"][/video]
Komentarze