Reklama

Spacer po dolnobrzeskim parku

03/11/2019 16:27
Ciepła niedziela zachęca do spacerów. Idealnym miejscem jest dolnobrzeski park, piękny o każdej porze roku. Można tu odpocząć od codziennej rutyny, blisko natury. A jakie jest Wasze ulubione miejsce do spacerowania? Więcej zdjęć na naszym instagramowym profilu @kuriergmin [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1572776735.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1572776822.mp4"][/video] [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1572776782.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości