Zawodnicy MGLKS Wiatr Wołów ponownie pokazali sportowy charakter i wolę walki. Podczas V Turnieju im. Jerzego Schabikowskiego i Tadeusza Łaty, który odbył się we Wrocławiu, na matach zaprezentowali się najlepsi młodzi zapaśnicy z regionu.
W barwach wołowskiego klubu wystąpił Paweł Piskorz, który po serii zaciętych pojedynków wywalczył srebrny medal! To kolejny dowód na rosnącą formę zawodnika i świetne przygotowanie drużyny, która regularnie wraca z sukcesami z zawodów w całym województwie.
Gratulacje dla zawodnika i całej ekipy Wiatr Wołów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze