W przedświątecznej, pełnej ciepła atmosferze Urząd Gminy w Wińsku odwiedziły harcerki z 7 Wińszczańskiej Drużyny Harcerek „Polana”, przynosząc ze sobą Światełko Betlejemskie – symbol pokoju, nadziei i braterstwa.
Światełko zostało uroczyście przekazane wójt Gminy Wińsko, Jolancie Krysowatej-Zielnicy, oraz jej zastępczyni Monice Myrdzio.
– To piękny, symboliczny gest, który przypomina o wspólnych wartościach: życzliwości, solidarności i trosce o drugiego człowieka – podkreślają przedstawicielki drużyny harcerek.
Światełko Betlejemskie jest tradycyjnym symbolem świąt Bożego Narodzenia, który wprowadza spokój i nadzieję. Jak zaznaczają władze gminy, niech ten wyjątkowy znak wnosi świąteczne ciepło zarówno do codziennej pracy urzędu, jak i do serc mieszkańców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze