Reklama

Szymon choruje na nowotwór. Szkoła organizuje zbiórkę na leczenie

08/01/2022 10:03

Uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej w Wińsku choruje na nowotwór. Jak informuje Rada Pedagogiczna, chłopca czeka długie i kosztowne leczenie. Dlatego postanowiono zorganizować wsparcie finansowe dla Szymona i jego rodziny. Puszki przeznaczone na datek będą dostępne 9 i 23 stycznia 2022 roku po każdej mszy niedzielnej w kościele parafii Świętego Michała Archanioła w Wińsku. Pieniądze będą zbierać też wychowawcy klas ze SP w Wińsku. - Planujemy również inne formy wsparcia, o których poinformujemy wkrótce - zapowiedziała Rada Pedagogiczna SP Wińsko.

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/ciekawe/pierwsze-mandaty-na-nowych-stawkach-juz-wystawione-co-dzialo-sie-na-drogach-w-noworoczny-weekend-yanosik-sprawdza/ https://kuriergmin.pl/wolow/bohaterski-strazak-w-czasie-wolnym-od-sluzby-uratowal-kobiete-z-pozaru/ https://kuriergmin.pl/wolow/kolejni-bohaterscy-strazacy-pomogli-rannemu-mezczyznie/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości