Reklama

Tak kierowca wjechał samochodem do sklepu [WIDEO]

31/07/2023 19:50

Wracamy do sprawy wczorajszego zdarzenia, do którego doszło w Wołowie. Przypomnijmy, że kierowca samochodu wjechał do sklepu i zniszczył całą witrynę i część towaru. Na szczęście, zdarzyło się to w nocy, więc nikomu nic się nie stało. Dzisiaj wołowski ratusz udostępnił nagranie z miejskiego monitoringu, na którym widać, jak to wyglądało. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości