Wracamy do sprawy wczorajszego zdarzenia, do którego doszło w Wołowie. Przypomnijmy, że kierowca samochodu wjechał do sklepu i zniszczył całą witrynę i część towaru. Na szczęście, zdarzyło się to w nocy, więc nikomu nic się nie stało. Dzisiaj wołowski ratusz udostępnił nagranie z miejskiego monitoringu, na którym widać, jak to wyglądało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze