Dzisiaj w nocy sprawca wjechał w sklep w Wołowie.
-Drodzy Państwo, w nocy ktoś wjechał w sklepik autem - poinformowała właścicielka sklepu Czary Mary, sklepik z różnościami. - Teren wkoło sklepiku nie jest zabezpieczony ,proszę o zachowanie ostrożności dookoła jest pełno szkła,uprzątnę jak najszybciej będę mogła.
AKTUALIZACJA: Godzinę temu właścicielka poinformowała, że teren wokół sklepiku został uprzątnięty, a sprawca zniszczeń zatrzymany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze