Reklama

Wjechał do sklepu...autem! Są duże zniszczenia

30/07/2023 14:55

Dzisiaj w nocy sprawca wjechał w sklep w Wołowie.

-Drodzy Państwo, w nocy ktoś wjechał w sklepik autem - poinformowała właścicielka sklepu Czary Mary, sklepik z różnościami. - Teren wkoło sklepiku nie jest zabezpieczony ,proszę o zachowanie ostrożności dookoła jest pełno szkła,uprzątnę jak najszybciej będę mogła.

AKTUALIZACJA: Godzinę temu właścicielka poinformowała, że teren wokół sklepiku został uprzątnięty, a sprawca zniszczeń zatrzymany. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości