Reklama

Tak obchodzili 75. urodziny w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

21/11/2025 12:08

W Wołowie odbyła się uroczystość z okazji 75. urodzin członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W wydarzeniu uczestniczyli burmistrz gminy Wołów Dariusz Chmura oraz starosta wołowski Jan Janas, składając Jubilatom gratulacje i podziękowania za ich wieloletnią obecność w życiu lokalnej społeczności.

 

 

Urodziny obchodzili: Krystyna Bilica, Józef Kluk, Zdzisław Łyczkiewicz, Czesław Motyl, Jan Miłkowski, Krystyna Moskal, Krystyna Pabian, Jerzy Rungo, Jadwiga Sobczak, Anna Sieczko, Witold Romuald Świst, Zbigniew Talarczyk, Władysława Tomczyszyn, Anna Ziemnicka, Józef Zalewski.

Uroczystość miała wyjątkowy, ciepły charakter. Takie jubileusze to nie tylko okazja do świętowania, ale również moment refleksji i wdzięczności. To właśnie seniorzy tworzą fundament lokalnych społeczności – przez lata pracując, angażując się, wychowując kolejne pokolenia. Dziś ich święto to wyraz szacunku oraz przypomnienie, jak ważna jest pamięć o tych, którzy budowali naszą codzienność.

Reklama

Świętowanie 75. urodzin to chwila, która pokazuje, że warto zatrzymać się na moment, spojrzeć wstecz i docenić drogę, jaką każdy z Jubilatów przeszedł. To także piękny dowód na to, że wspólnota wciąż potrafi gromadzić się wokół ludzi, którzy odgrywają w niej tak ważną rolę.

Życzenia dla Jubilatów

Redakcja składa serdeczne życzenia wszystkim obchodzącym 75. urodziny. Życzymy zdrowia, spokoju, radości i wielu dobrych chwil spędzanych w gronie bliskich i przyjaciół. Niech kolejne lata będą pełne życzliwości, dobrych spotkań i poczucia, że ich obecność wciąż jest ważna i potrzebna.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/11/2025 12:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości