Reklama

To będzie już trzecia społeczna wigilia w Wołowie

07/12/2025 08:58

Są w ciągu roku takie chwile, kiedy na moment zwalniamy. Kiedy świąteczne światła migoczą wyraźniej, a zwykły uśmiech drugiego człowieka potrafi ogrzać bardziej niż najcieplejszy płaszcz. Właśnie takim czasem jest przedświąteczny grudzień – czas spotkań, życzliwości i budowania więzi. Dlatego Wołowska Grupa Oddolna po raz trzeci zaprasza wszystkich mieszkańców miasta oraz okolic na Wigilię Społeczną – wydarzenie, które z roku na rok coraz mocniej wpisuje się w lokalną tradycję. To nie tylko wspólna kolacja. To przede wszystkim symbol jedności, otwartości i potrzeby bycia razem.

20 grudnia o godzinie 16:00 Wołowski Rynek zamieni się w wyjątkową przestrzeń – pełną radości, serdeczności i wzruszeń. Organizatorzy podkreślają, że spotkanie przy wspólnym stole nie ma być gestem „bo tak wypada”, lecz odpowiedzią na naszą potrzebę bliskości. Bo choć różnimy się na co dzień, to w te grudniowe wieczory najbardziej liczy się to, że jesteśmy tu – razem.

Co czeka uczestników?

W programie znalazło się wszystko to, co tworzy prawdziwą świąteczną atmosferę:

  • ciepły, wigilijny posiłek – aby nikt tego dnia nie był sam,

    Reklama
  • magia świąt obecna w dekoracjach i atmosferze,

  • muzyka pełna emocji i wzruszeń, która wprowadzi w wyjątkowy nastrój,

  • atrakcje dla najmłodszych, dzięki którym dzieci poczują prawdziwą radość nadchodzących świąt.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości