Miniony weekend okazał się wyjątkowo owocny dla zawodników z Wołowskiego Klubu Bokserskiego, którzy zdobyli aż 8 medali na wyjeździe i 1 złoty w Węgrowie.
Z turnieju Slovak Open Tournament WAKO Puchar Europy w słowackim Bardejov nasi reprezentanci wrócili z trzema złotymi, dwoma srebrnymi i trzema brązowymi medalami! Walki były na bardzo wysokim poziomie, a nasi zawodnicy zmierzyli się z najlepszymi, w tym z rywalami z czołówki światowych rankingów.
Złote medale wywalczyli: Kacper Jasiński, Filip Jackowski, Tomek Urbaś.
Srebrne medale: Alan Tomczak, Kamil Bieniek (K-1).
Brązowe medale: Maja Kuchta, Mateusz Rybka, Oktawian Rybka.
Niestety, mimo świetnej formy, walka o medale zakończyła się pechowo dla Janka Bochenka, Alana Malewicza i Patrycji Uść.
W tym samym czasie w Węgrowie odbywał się Międzynarodowy Puchar Polski, z którego złoty medal przywiozła Emilka Czerniawska, aktualna Mistrzyni Polski.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za wspaniałe reprezentowanie zarówno gminy Wołów, jak i Polski na arenie międzynarodowej. - To był nasz weekend! - cieszy się prezes klubu Leszek Kołtun. - Przypominam, że 30 listopada odbędzie się Andrzejkowy Bal Sportowca, byśmy razem świętowali do rana i przy muzyce, sukcesy naszych zawodników - dodaje. My również zapraszamy i gratulujemy zawodnikom WKB kolejnych sukcesów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze