Pogorzelica - dawny Rokicki ośrodek kolonijny, a raczej jego ruina. To tu dzieci z Brzegu Dolnego odpoczywały trzy tygodnie, to tu nawiązywały przyjaźnie i przeżywały piękne chwile. Ośrodek już dawno nie jest własnością PCC Rokita S.A. A szkoda...
Czy pamiętacie czasy, kiedy dzieciaki spędzały trzy tygodnie pełne przygód i przyjaźni w ośrodku kolonijnym Pogorzelica? To właśnie tam rodziły się wspomnienia na całe życie.
Dawny ośrodek, który niegdyś był własnością PCC Rokita S.A., stoi dziś jako ruina, pełna wspomnień o beztroskich wakacjach i niezapomnianych chwilach spędzonych nad morzem. Szkoda, że te czasy minęły...
Przyłączcie się do naszej opowieści o Pogorzelicy - miejscu, gdzie dzieci z Brzegu Dolnego odkrywały piękno natury, nawiązywały przyjaźnie i tworzyły wspomnienia. Czekajcie na więcej szczegółów, które przypomną nam te wyjątkowe chwile!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Aż serce pęka jak się patrzy na te zdjęcia, tyle pięknych wspomnień, tyle radości sprawiały nam te kolonie w tym ośrodku, aż trudno mi się ogląda ????łza się kręci w oku????????????
cudowne wspomnienia był Giewont , patelnia szkoda z Rokita nie ma tego osrodka
Aż serce pęka jak się patrzy na te zdjęcia, tyle pięknych wspomnień, tyle radości sprawiały nam te kolonie w tym ośrodku, aż trudno mi się ogląda ????łza się kręci w oku????????????
cudowne wspomnienia był Giewont , patelnia szkoda z Rokita nie ma tego osrodka