Reklama

To tu odpoczywały kiedyś dzieci z Brzegu Dolnego

08/09/2023 18:59

Pogorzelica - dawny Rokicki ośrodek kolonijny, a raczej jego ruina. To tu dzieci z Brzegu Dolnego odpoczywały trzy tygodnie, to tu nawiązywały przyjaźnie i przeżywały piękne chwile. Ośrodek już dawno nie jest własnością PCC Rokita S.A. A szkoda...

Czy pamiętacie czasy, kiedy dzieciaki spędzały trzy tygodnie pełne przygód i przyjaźni w ośrodku kolonijnym Pogorzelica? To właśnie tam rodziły się wspomnienia na całe życie.

Dawny ośrodek, który niegdyś był własnością PCC Rokita S.A., stoi dziś jako ruina, pełna wspomnień o beztroskich wakacjach i niezapomnianych chwilach spędzonych nad morzem. Szkoda, że te czasy minęły...

Przyłączcie się do naszej opowieści o Pogorzelicy - miejscu, gdzie dzieci z Brzegu Dolnego odkrywały piękno natury, nawiązywały przyjaźnie i tworzyły wspomnienia. Czekajcie na więcej szczegółów, które przypomną nam te wyjątkowe chwile!

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    URSZULA - niezalogowany 2023-09-09 14:47:01

    Aż serce pęka jak się patrzy na te zdjęcia, tyle pięknych wspomnień, tyle radości sprawiały nam te kolonie w tym ośrodku, aż trudno mi się ogląda ????łza się kręci w oku????????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2023-09-10 11:46:13

    cudowne wspomnienia był Giewont , patelnia szkoda z Rokita nie ma tego osrodka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości