W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie występowali dziś tancerze z całej Polski. Mogliśmy podziwiać ich taniec i kolorowe stroje. Przedstawiamy relację z otwarcia imprezy. Wyniki turnieju opublikujemy w kolejnym wydaniu Kuriera Gmin.
Więcej na temat turnieju przeczytacie TUTAJ.