Ochotniczy Hufiec Pracy w Wołowie co roku organizuje Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w tenisie stołowym. Reprezentanci naszego hufca uplasowali się w tym roku na wysokich miejscach. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Banaszkiewicz. Turniej przyciągnął drużyny OHP między innymi z Góry, Jawora, Bolesławca, Wrocławia, Trzebnicy, Jawora, Dzierżeniowa. Jego głównym celem jest integrowanie młodzieży, ale także pokazanie, że czas można spędzić w aktywny sposób, łącząc to ze zdrową rywalizacją. Wyniki turnieju znajdziecie w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin.