Dziś (tj. 12 września 2019 r.) w południe wiceminister zdrowia przekazał między innymi dla Pogotowia Ratunkowego w Wołowie karetkę w ramach programu wymiany ambulansów. Samorządowcy mu dziękują. A co dalej z powiatową służbą zdrowia? O to zapytał wiceministra Dariusz Chmura, burmistrz Wołowa. [video width="640" height="352" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/lnep2643.mp4"][/video] [video width="640" height="352" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/tnjz8490.mp4"][/video]
Komentarze