Reklama

Uczniowie i dyrektor dziękowali nauczycielom w "Zetce"(video)

13/10/2017 14:49
Uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela i święta Komisji Edukacji Narodowej zorganizowano w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym. Uczniowie podziękowali swoim pedagogom za trud włożony w ich pracę, a Małgorzata Staniszewska, dyrektor "Zetki", wyróżniła kilku nauczycieli za ich zaangażowanie. Poniżej relacja video z apelu.  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości