Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji #sadziMY z prezydentem.
5 października klasa 5 wraz z p. M. Drzazgą i p. T. Petryszak na terenie szkoły posadziła drzewka, które przekazało Nadleśnictwo Wołów. Dzień ten był również przypomnieniem o wartości przyrody, dbaniu o nią oraz poznali różne rodzaje drzew. Na koniec dla relaksu pobawili się na szkolnym palcu zabaw.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze