Reklama

Uczniowie z Wołowa wzięli udział w akcji i sadzili las

10/10/2022 09:51

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie wzięła udział w ogólnopolskiej akcji #sadziMY z prezydentem.

5 października  klasa 5 wraz z p. M. Drzazgą i p. T. Petryszak na terenie szkoły posadziła drzewka, które przekazało Nadleśnictwo Wołów. Dzień ten był również przypomnieniem o wartości przyrody, dbaniu o nią oraz poznali różne rodzaje drzew. Na koniec dla relaksu pobawili się na szkolnym palcu zabaw.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości