Policja złapała sprawców kradzieży. Niecodzienna para złodziei z powiatu wołowskiego ukradła portfel z kartą bankomatową, którą postanowili użyć kilkanaście razy zanim zostali złapani. Grozi im nawet do 10 lat w więzieniu. Dolnobrzescy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o to, że przy pomocy skradzionej karty bankomatowej co najmniej 11 razy zrobili zakupy za łączną kwotę ponad 850 złotych. - Sprawcy dokonywali płatności w różnych miejscach. Odzyskaliśmy już część pieniędzy należących do pokrzywdzonej osoby - mówi sierż. szt. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Zatrzymani złodzieje to 42-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta – mieszkańcy powiatu wołowskiego. - Zgodnie z przepisami zatrzymani odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Takie zarzuty już usłyszeli. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozić im może do 10 lat pozbawienia wolności - komentuje sierż. szt. Marzena Pawlik.
Komentarze