Organizatorzy wydarzenia zapraszają dziś na godz. 11.00 do kościoła św. Karola Boromeusza na sumę odpustową, podczas której zostanie ogłoszony Rok Jubileuszowy 300-lecia naszego kościoła i ogłoszone odpusty.
Mszy przewodniczyć będzie abp Józef Kupny – Metropolita Wrocławski. Udzielone zostanie także specjalne błogosławieństwo papieskie z odpustem zupełnym.
Po Mszy św. nie będzie procesji, za to na godz. 15.00 zapraszamy do auli na parterze, będzie można się spotkać i porozmawiać z księżmi, którzy przez ostatnie lata pracowali w naszej parafii lub z niej pochodzą.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze