Reklama

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Sołtysa

11/03/2023 15:09

W czwartek w Wołowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z okazji "Dnia Sołtysa"

Burmistrz Dariusz Chmura wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Wołowie Janem Tomkowem wręczyli specjalne podziękowania w formie dyplomów i drobnych upominków. Sołtysom podziękowano za trud pracy na rzecz lokalnej społeczności  i dbałość o rozwój swoich sołectw. Podczas spotkania zostały poruszone ważne tematy dotyczące zadań, inwestycji oraz planów na najbliższy rok.
- Podczas wizyt w poszczególnych sołectwach obserwujemy jak świetlice z roku na rok  zmieniają się i pięknieją. Wyremontowane, ogrzewane i zadbane sale, toalety i doposażone kuchnie sprawiają, że świetlice są coraz bardziej atrakcyjnym miejscem spotkań. Dziękujemy wam za czas poświęcony na szukanie najbardziej optymalnych ofert niezbędnych do realizacji funduszu sołeckiego, za cierpliwość do różnych grup mieszkańców, za odbieranie niezliczonych telefonów z  problemami mieszkańców”– mówił Dariusz Chmura.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości