Reklama

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „HIV/AIDS – wiem więcej”

18/12/2024 17:49

W poniedziałek, 16 grudnia, w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wołowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „HIV/AIDS – wiem więcej”. Konkurs został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wołowie w ramach działań profilaktycznych dotyczących HIV/AIDS oraz problematyki uzależnień.

Wydarzenie zgromadziło nie tylko młodych twórców, ale także przedstawicieli władz lokalnych. Spotkanie było okazją do podkreślenia znaczenia edukacji na temat zdrowia i profilaktyki, a także do docenienia kreatywności młodzieży w podejmowaniu trudnych i ważnych tematów społecznych.

Laureaci konkursu

Nagrody trafiły do uczestników:

???? I miejsce – Klaudia Jagielska z Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym
???? II miejsce – Brajan Juściński z Technikum nr 1 im. T. Kościuszki w CKZiU w Wołowie
???? III miejsce – Patrycja Skiba z Zespołu Szkół Specjalnych w Lubiążu

Reklama

Dodatkowo jury wyróżniło siedem prac za ich wyjątkową oryginalność i sposób ujęcia tematyki.

Uroczystość wręczenia nagród

Nagrody laureatom wręczyli: Jan Janas, Starosta Wołowski, oraz Krystyna Fesz-Chlebowska, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wołowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom! Wasza kreatywność i wrażliwość zasługują na ogromne uznanie. Warto podkreślić, że takie inicjatywy przyczyniają się do budowania odpowiedzialnego podejścia do zdrowia wśród młodzieży naszego powiatu.

Reklama

 

 

 

4o

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości