18/12/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Galeria zdjęć z uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu na temat zdrowia i profilaktyki. Widoczni młodzi twórcy oraz przedstawiciele władz lokalnych, jak Starosta Wołowski i Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wyróżnieni uczestnicy, tak jak Klaudia Jagielska, Brajan Juściński i Patrycja Skiba, prezentują swoje nagrody za zaangażowanie w trudne tematy społeczne. Wspaniała atmosfera i zasłużone uznanie dla kreatywności i zaangażowania młodzieży!