Mieszkańcy zostali zaproszeni na piękne widowisko i koncert.
Wczoraj, 11 listopada mieszkańcy sołectwa Mojęcice zostali zaproszeni na widowisko niepodległościowe w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie oraz na koncert patriotyczny w wykonany zespołu pieśni ludowych Mojęcice. - Niezapomniane występy i piękne pieśni przy doskonałym duecie instrumentalnym - komentowali mieszkańcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze