Dziś rano doszło do kolejnego wypadku w powiecie wołowskim. W miejscowości Pysząca pracują właśnie strażacy i policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Więcej w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/10/video-1570601178.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/10/video-1570601166.mp4"][/video]
Komentarze