Ponad dwustu uczestników wzięło udział w dzisiejszym VII Bieg w Naturze.
Impreza odbyła się 15 października w Szkółce Leśnej Tarchalice. Uczestnicy pobiegli w półmaratonie i ćwierćmaratonie. Imprezie towarzyszyły stoiska edukacyjne Nadleśnictwa Wołów. Młodzi i ci nieco starsi biegacze mogli liczyć na szereg atrakcji jeszcze przed startem. Niewątpliwą atrakcją były piękne, leśne trasy, którymi pobiegło ponad 200 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach. Rozstrzygnięto rywalizację kobiet, mężczyzn, pracowników Lasów Państwowych, Nadlleśnictwa Wołów.
\









fot. UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze