Reklama

Walczmy o uśmiech Emilki

15/10/2019 17:47
Warto pomagać. Już 20 października! Emilka Wójcik, czteroletnia iskierka z Radecza potrzebuje naszego wsparcia. Dziewczynka w sierpniu tego roku zachorowała, został u niej zdiagnozowany guz w klatce piersiowej. Guz nie może zostać zoperowany, dopóki się nie zmniejszy, dlatego dziewczynka jest poddawana chemioterapii. Emilce można pomóc przekazując 1% podatku na konto Fundacji, pod której opieką się znajduje. W niedzielę 20 października, w godzinach od 13.00 do 20.00  w KHS Rokita w Brzegu Dolnym odbędzie się kwesta charytatywna na rzecz dziewczynki. Powoli odsłaniane są szczegóły wydarzenia. Kwestę otworzy super autko z fundacji Nie Opłaca Się, Ale Warto. Będzie można wylicytować voucher na organizację gry paintballowej o wartości 900 zł, voucher od Proactiv Wrocław na zimowy obóz narciarski dla dzieci, który odbędzie się w drugim tygodniu ferii dolnośląskich, czyli od 16 do 22 lutego 2020 roku. Imprezie będą towarzyszyć motocykliści. O kolejnych atrakcjach będziemy informować na łamach naszego tygodnika.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości