Reklama

Walczyli w Dolnośląskich Mistrzostwach Młodzieży OHP [wideo]

28/09/2019 11:11
W piątek dobiegły końca ostatnie zawody lekkoatletyczne w tym sezonie. Zmagania odbywały się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie. Zwycięzcami II Dolnośląskich Mistrzostw Młodzieży OHP w lekkoatletyce została reprezentacja ze Świdnicy. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Polkowic, a za nimi uplasowała się ekipa z Dzierżoniowa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Więcej w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin. Zobacz wideo: [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1569652053-1.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1569651573-1.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości