Reklama

Warsztaty z wołowskim nadleśnictwem

16/07/2024 22:22

14 lipca w Łososicach odbyły się warsztaty z Nadleśnictwem Wołów.

- Z zaplanowanych prac wykonaliśmy ziołową sól i różany cukier - relacjonują uczestnicy wydarzenia, które odbyło się już po raz piąty. - Te przepyszne potrawy będą dla nas wspomnieniem tegorocznego lata. 

Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie Łośki, a współorganizatorem Nadleśnictwo Wołów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości