14 lipca w Łososicach odbyły się warsztaty z Nadleśnictwem Wołów.
- Z zaplanowanych prac wykonaliśmy ziołową sól i różany cukier - relacjonują uczestnicy wydarzenia, które odbyło się już po raz piąty. - Te przepyszne potrawy będą dla nas wspomnieniem tegorocznego lata.
Organizatorem wydarzenia było stowarzyszenie Łośki, a współorganizatorem Nadleśnictwo Wołów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze