Reklama

Wernisaż malarstwa Danuty Arendarskiej w Brzegu Dolnym

17/10/2019 19:01
Zapraszamy na wernisaż malarstwa Danuty Arendarskiej pt. "W zgodzie z własną naturą". Wystawa zaplanowana jest na 19 października, godz. 17.00 w Galerii DOK przy ul. Zwycięstwa 1. Ekspozycja prac potrwa do 8 listopada. Przypominamy, Galeria DOK czynna jest od wtorku do piątku w godz. 17-18.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości