Z dumą informujemy o wyjątkowym osiągnięciu naszej mieszkanki, Magdaleny Stec, reprezentującej klub Wiatr Wołów. Podczas Mistrzostw Europy w sumo sportowym, które odbyły się w Budapeszcie, Magdalena zdobyła aż trzy srebrne medale!
Medale zostały wywalczone w następujących kategoriach:
Indywidualnie U-21 w kategorii 75+
Drużynowo w kategorii U-21
Drużynowo w kategorii U-23
To ogromny sukces nie tylko dla Magdaleny i jej klubu, ale również dla całej naszej gminy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze