Dzisiaj w Wołowie odbyły się wojewódzkie obchody 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość, w której wzięły udział władze miasta, powiatu i województwa, odbyły się przy Pomniku Wojska Polskiego. Miała ona oprawę wojskową. Apel Pamięci wraz salwą honorową przeprowadzony przez Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki i Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych we Wrocławiu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze