Reklama

Wołów świętuje 20-lecie współpracy z miastem Canteleu

13/05/2025 18:05

W ubiegłym tygodniu władze Wołowa miały okazję świętować 20-lecie partnerskiej współpracy z miastem Canteleu.

Delegacja przedstawicieli z Wołowa uczestniczyła w uroczystościach organizowanych w Canteleu, podkreślając tym samym znaczenie długoletniego partnerstwa.

Gmina Wołów nawiązała współpracę z Gminą Canteleu poprzez miasto Buchholz już w 1975 roku, które podpisało Akt Partnerski z Canteleu. Początkowo nasze kontakty ograniczały się do okazjonalnych wizyt podczas świąt regionalnych, jednak od 2002 roku aktywnie rozwijamy tę współpracę, która oficjalnie została potwierdzona podpisaniem Umowy Partnerskiej 17 września 2005 roku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości