Wróć do artykułu

Zdjęcia Wołów świętuje 20-lecie współpracy z miastem Canteleu - fotorelacja

13/05/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl

Fotografie Komunikaty urzędów Dolny Śląsk

Delegacja z Wołowa gościła w Canteleu, podkreślając istotę długotrwałego partnerstwa. Współpraca między Gminą Wołów a Gminą Canteleu rozpoczęła się już w 1975 r., a od 2002 r. dynamicznie się rozwija. Oficjalne potwierdzenie współpracy nastąpiło podpisaniem Umowy Partnerskiej 17 września 2005 r.

Gmina Wołów Wołów - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości