Reklama

Wołowscy zawodnicy zdobyli już worek medali na Mistrzostwach Polski!

16/11/2024 19:19

Poznań stał się areną zmagań kilku tysięcy zawodników walczących o tytuły Mistrza Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (BJJ). Wśród uczestników znaleźli się reprezentanci Wołowa, którzy już po dwóch dniach zmagań mogą pochwalić się licznymi sukcesami.

Wołowski klub Checkmat nie kryje dumy z osiągnięć swoich zawodników. - Już pierwszego dnia zmagań, nasi zawodnicy osiągają historyczny sukces, przywożąc do Wołowa worek medali - cieszą się członkowie Checkmat Wołów.

Zdobyte medale pierwszego dnia

  •  Monika Chmura zwyciężyła w kategorii adult kobiet białych pasów, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski.
  •  Maksymilian Rozpędek triumfował w kategorii juniorów po czterech wygranych walkach, zostając Mistrzem Polski.
  •  Jakub Bajcar dotarł do finału bez straty punktu i ostatecznie wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w kategorii juniorów. Jakub powtórzył swój ubiegłoroczny sukces.
  •  Krystian Wasiłek zdobył brązowy medal w kategorii juniorów, wygrywając dwie emocjonujące walki.

Drugi dzień – kolejne medale

  •  Oskar Stec nie miał sobie równych w kategorii Masters 1 niebieskie pasy. Wygrał wszystkie walki, w tym dwie przed czasem, zdobywając tytuł Mistrza Polski.
  •  Krzysztof Wałęski, mimo kontuzji żeber, zdobył brązowy medal w kategorii Masters 1 białe pasy, po wygraniu dwóch wcześniejszych pojedynków.

Mistrzostwa w Poznaniu wciąż trwają, a wołowski klub nieustannie reprezentuje najwyższy poziom. Ich sukcesy są powodem do dumy dla całego miasta!

Gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze zwycięstwa!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości