Na wydarzenie zaprasza Wołowski Ośrodek Kultury.
WOK zaprasza na koncert świąteczny w wykonaniu Urszuli Makosz oraz Sergiusza Orłowskiego z towarzyszeniem muzyków Piwnicy Pod Baranami: Michała Półtoraka, Agaty Półtorak i Pawła Pierzchały.
W repertuarze koncertu kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej.
Koncert odbędzie się 15.01.2022 o godz. 18.00, kościół św. Wawrzyńca w Wołowie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze