Reklama

Wołowski sztab WOŚP już policzył zebrane pieniądze

31/01/2022 15:31

Wczorajszy, 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Na rzecz WOŚP zebrano ponad 136 milionów złotych. Lokalne sztaby również chwalą się zebranymi przez siebie kwotami.

W tym roku wołowianie znów wykazali się ogromnym sercem. Sztab z Wołowa pochwalił się zebraną kwotą w mediach społecznościowych, a jest nią 38 472,88 złotych. Przypomnijmy, że rok temu zebrano tu 38 928,93 zł.

Sztab przypomina o odbiorze wylicytowanych przedmiotów. Zapraszają od jutra (1 lutego 2022 r.) po godzinie 16. W celu ustalenia szczegółów można dzwonić pod numer 669 713 371.

Reklama

Tym razem Orkiestra zagrała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W ubiegłym roku Finał zadbał o zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W ciągu 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 MLD PLN i kupiła ponad 67 300 urządzeń. 

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/brzeg-dolny/jesli-poznajesz-te-kobiete-skontaktuj-sie-z-policja/ https://kuriergmin.pl/wolow/ferie-zimowe-z-domem-kultury-w-lubiazu/ https://kuriergmin.pl/zdrowie/znaleziono-szklo-w-buraczkach-ta-partia-nie-nadaje-sie-do-jedzenia/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości