Lekarz weterynarii Artur Różycki został uniewinniony. Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Wołowie. Był on obwiniony o nielegalne prowadzenie schroniska i nielegalny transport zwierząt. W przyszłym wydaniu Kuriera Gmin opublikujemy wywiad z Arturem Różyckim. Przypominamy o sprawie TUTAJ.