Reklama

Wystarczył tydzień, by serce wypełniło się nakrętkami

19/10/2020 14:41

Po tygodniu od ustawienia serca przy ratuszu przyszedł czas na pierwsze podsumowania.

- Nie minął jeszcze tydzień od postawienia zielonego serca na plastikowe nakrętki, a już zostało ono w pełni zapełnione - poinformowało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie, którego pracownicy opróżnili dziś pojemnik, by mógł on przyjmować kolejne porcje plastikowych nakrętek.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości