- Nie minął jeszcze tydzień od postawienia zielonego serca na plastikowe nakrętki, a już zostało ono w pełni zapełnione - poinformowało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie, którego pracownicy opróżnili dziś pojemnik, by mógł on przyjmować kolejne porcje plastikowych nakrętek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze