Reklama

Z miłością przez 50 lat. Wołów uhonorował małżeńskie jubileusze

28/10/2025 09:04

W Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której trzy pary małżeńskie świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego – tzw. Złote Gody.

Ten piękny jubileusz obchodzili:

  • Danuta i Andrzej Srogowie,

  • Czesława i Jerzy Korczakowie,

  • Teresa i Kazimierz Wróblowie.

Z okazji rocznicy małżonkowie zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu burmistrza gminy Wołów gratulacje oraz życzenia dalszych wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i wzajemnym poszanowaniu przekazał zastępca burmistrza Robert Sadowski.

Uroczystość przebiegała w ciepłej i wzruszającej atmosferze, a spotkanie było okazją do wspomnień, rozmów i podziękowań za wspólnie przeżyte pół wieku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości