W Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której trzy pary małżeńskie świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego – tzw. Złote Gody.
Ten piękny jubileusz obchodzili:
Danuta i Andrzej Srogowie,
Czesława i Jerzy Korczakowie,
Teresa i Kazimierz Wróblowie.
Z okazji rocznicy małżonkowie zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu burmistrza gminy Wołów gratulacje oraz życzenia dalszych wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i wzajemnym poszanowaniu przekazał zastępca burmistrza Robert Sadowski.
Uroczystość przebiegała w ciepłej i wzruszającej atmosferze, a spotkanie było okazją do wspomnień, rozmów i podziękowań za wspólnie przeżyte pół wieku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze