28/10/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Jubileuszowa uroczystość trzech par małżeńskich - Srogów, Korczaków i Wróblów - wzbudziła wiele wzruszeń. Medalami za długoletnie pożycie uhonorowano Danutę i Andrzeja, Czesławę i Jerzego, Teresę i Kazimierza. Zdrowie, szczęście oraz wzajemne szacunek życzył im zastępca burmistrza Robert Sadowski. Wydarzenie pełne wspomnień i podziękowań było niezapomnianą okazją do świętowania pół wieku wspólnego życia.