Już w ten piątek tj. 23 sierpnia trójka zawodników Wołowskiego Klubu Bokserskiego Champion wyjeżdża do Budapesztu reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Kick Boxingu największej światowej federacji WAKO.
- Jest to nie tylko przełom historyczny naszego klubu i miasta, ale i ewenement w skali kraju, gdyż z niedużego miasteczka, bo zaledwie 15 tys. Wołowa jedzie aż trzech zawodników: Liliana Kołtun, Hubert Pala i Kacper Jasiński, którzy dostali powołania do reprezentacji kraju - podkreśla klub. - Czeka nas nie lada wyzwanie, gdyż udział zgłosiło ponad 100 państw w tym m.in. państwa z całej Europy oraz Wenezuela, Republika Południowej Afryki, USA, Maroko, Tunezja, Egipt, Kanada czy Brazylia. Bardzo wierzę w naszych reprezentantów i teraz pozostaje nam już tylko trzymać kciuki - podsumowuje trener i prezes klubu Leszek Kołtun.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze