Młodzi zawodnicy z naszego powiatu wciąż zadziwiają i zdobywają kolejne medale oraz puchary. Tym razem mamy okazję pogratulować zawodniczce z dolnobrzeskiego klubu Taekwon-do, która stanęła na podium Mistrzostw Polski.
Emilia Jeziorna, zawodniczka Avasatare - Taekwondo ITF z Brzegu Dolnego zdobyła brązowy medal na tegorocznych Mistrzostwach Polski w tej sztuce walki. Podczas zawodów stoczyła siedem walk w kategorii kobiet do 55 kg, które pozwoliły jej na zajęcie 3 miejsca na podium i odebranie brązowego medalu. W zawodach walczyły też Marta Żak i Hania Rak, które wygrały kilka dobrych pojedynków. Dzisiaj (tj. 29 maja 2022 r.) kibicujemy Denisowi Szeremecie, który walczy o medal. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze