Reklama

Zgarnęli srebro i brąz na Drugich Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Jiu-Jitsu

29/05/2022 09:44

Sportowych sukcesów zawodników z powiatu wołowskiego wciąż przybywa. W sobotę, 28 maja 2022 roku członkowie wołowskiego klubu Jiu-Jitsu zakończyli Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ze srebrnymi i brązowymi medalami.

Na Drugich Międzynarodowych Mistrzostwach Polski klub Gambit Brazilian Jiu Jitsu Wołów reprezentowali:

Trener Radosław Chmura:

???? - Srebrny medal w kategorii No-Gi -86 kg purpurowe pasy.

????- Brązowy medal w kategorii Gi -82 kg purpurowe pasy.

Oskar Stec:

????- Srebrny medal w kategorii Gi Masters -70 kg białe pasy.

????- Brązowy medal w kategorii Gi Adult -70 kg białe pasy.

Gratulujemy!

Złoty trener

Przy okazji przypominamy o niedawnym sukcesie trenera klubu, Radosława Chmury i jego historycznej zdobyczy. Zawodnik wrócił z Budapesztu ze złotym medalem, który zdobył podczas zawodów Hungary National Pro.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości