Choć dawno nie słyszeliśmy o Zielonej Ekipie z Zagórzyc, to nie należy myśleć że zaprzestali swojej charytatywnej działalności.
Nic bardziej mylnego! Przez ostatni tydzień w Zagórzycach przeprowadzana była zbiórka na rzecz schroniska dla Koni- Tara. Zebrano koce, kołdry, poduszki, karmę suchą i warzywa. Podarki już zostały dostarczone na miejsce, za co wdzięczność okazali podopieczni fundacji. No kolejne przedsięwzięcie ekipy, o wielkim sercu nie tylko dla ludzi, ale również i potrzebujących zwierząt.
#aktywnesołectwa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze