Wielkie gratulacje dla Pani sołtys, która równocześnie jest prezesem stowarzyszenia w "W Rudnie jest cudnie!"
We współpracy z Krainą Łęgów Odrzańskich, organizacja realizuje projekt "Zielona Stacja Rudno" w ramach którego stworzone będzie miejsce integracji społecznej dla mieszkańców oraz odwiedzających Rudno gości. Powstaje wiata drewniana, ławki, mobilna stacja naprawy rowerów, stojaki oraz pojemniki do segregacji śmieci. Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego "Aktywni Obywatele Krainy Łęgów Odrzańskich", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Życzymy sobie i mieszkańcom Gminy Wołów jak najwięcej takich inicjatyw!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze