Reklama

Zielone serce na nakrętki przy wołowskim ratuszu

14/10/2020 13:45

Przy budynku wołowskiego ratusza od wczoraj można wrzucać plastikowe nakrętki do zielonego metalowego pojemnika. Celem zbiórki nakrętek jest wsparcie wrocławskiego Przylądka Nadziei. Pojemnik został zakupiony przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości