Przy budynku wołowskiego ratusza od wczoraj można wrzucać plastikowe nakrętki do zielonego metalowego pojemnika. Celem zbiórki nakrętek jest wsparcie wrocławskiego Przylądka Nadziei. Pojemnik został zakupiony przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie.
Komentarze